Lubię białe kwiaty kwitną więc u mnie i białe krokusy. Te rosną na trawniku.
poniedziałek, 4 kwietnia 2011
niedziela, 3 kwietnia 2011
Targi roślin w Berlinie - 2 kwiecień 2011
Wczoraj byłam na targach roślin w Berlinie. Pogoda dopisała, było ciepło, świeciło słońce, z przyjemnością buszowałyśmy między stoiskami z roślinami. Było w czym wybierać, sprzedający jak zwykle wystawili mnóstwo rozmaitych roślin. Najbardziej przyciągały te kwitnące i te były najchętniej kupowane. Przylaszczki, sasanki, prymule, tulipany botaniczne czy narcyzy szybko znajdywały nabywców. Można było także przebierać wśród host czy paproci.
sobota, 2 kwietnia 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)











